Konkurs fotograficzny

Data: 05.07.2016 r., godz. 08.30    2236
Już po raz kolejny swój talent mogą zaprezentować fotografowie - amatorzy z Mazowsza bowiem Samorząd Województwa Mazowieckiego ogłosił XI edycję konkursu fotograficznego pod nazwą "Mazowsze bliskie sercu”. Termin nadsyłania prac mija z dniem 20 lipca br.
Tegoroczny temat konkursu „Mazowsze przeżyj i poczuj” nawiązuje do nowego przewodnika o tej samej nazwie, który umożliwia duchową wędrówkę po Mazowszu wyjątkowym szlakiem papieskim. Pragniemy zaprosić uczestników konkursu do podróży po naszym regionie i zwiedzania niezwykłych miejsc, które pozwolą nam przeżyć spotkanie z sacrum i poczuć jego siłę. Zarówno zapomniane, zabytkowe kościółki, jak i strzeliste świątynie, ale również przeżycia oraz emocje związane z podróżowaniem i odkrywaniem zakątków i uroków naszego regionu warto uwiecznić na fotografii.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym jury wybierze 10 wyróżniających się prac, których autorzy wezmą udział w weekendowych wyjazdowych warsztatach fotograficznych organizowanych wspólnie z ASP w Warszawie. W drugim etapie spośród zdjęć wykonanych przez uczestników warsztatów jury wybierze 3 zwycięskie prace. Do wygrania karty podarunkowe w wysokości 600, 500 i 400 złotych.

Organizatorzy oczekują oryginalnych ujęć. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia. E-maile z załączonymi plikami (skanem formularza zgłoszeniowego i zdjęciami) należy przesyłać do 20 lipca br. na adres: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl.

Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać pod nr tel. (22) 59 79 228 lub wysyłając pytania na adres e-mail: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl.

Więcej informacji o konkursie, regulamin konkursu oraz formularze zgłoszenia dostępne są na www.mazovia.pl